Reference | Jíří Váhala

Reference

Vřele doporučujeme spolupráci s panem Jiřím Váhalou. Po naší velmi negativní 4,5 měsíční zkušenosti s jiným makléřem při pronajímání nově zrekonstruovaného bytu jsme se obrátili na pana Jiřího Váhalu se stejným požadavkem pronájmu bytu, kdy jsme byli velmi příjemně překvapeni jeho rychlým, precizním a lidským přístupem. Pan Jiří Váhala v průběhu několika pár dní našel vhodného nájemce, důkladně vše připravil k podpisu smlouvy a k předání bytu. Děkujeme za rychlou reakci, za perfektní průběh celé spolupráce, ke které se do budoucna budeme vracet. Doporučujeme Vaše výborné služby dále. Majerovi
Martin a Marcela Majerovi
„S panem Váhalou jsem spolupracovala už několikrát a jako vždy můžu jen doporučit. Své práci rozumí, průběžně informuje, je vždy ochotný a lidský. Moc děkuji a budu se těšit na další spolupráci.”
Michaela Santoro
Pan Váhala je člověk na svém místě, je ochotný, profesionální a hlavně s lidským přístupem. Mohu jenom doporučit.
Marcel Sušovský
"S panem Váhalou je radost spolupracovat. Oceňujeme jak profesionální, tak lidský přístup a hlavně ochotu. Zprostředkování koupi rodinného domku proběhlo v pořádku, rychle a bez problému. Moc děkujeme a určitě doporučujeme."
Lucie Vojteková
S panem Váhalou spolupracuji opakovaně. Ať už to byl pronájem a nebo prodej bytu.
Jeho spolehlivost a ochota je úžasná. Fér jednání je samozřejmostí. Vše zařídil a já jsem neměl žádné starosti kromě podepsání smluv. Jeho služby bych doporučil každému.
Adrián Rymel
S Jiřím Váhalou jsem měl možnost spolupracovat již opakovaně v oblasti pronajímání mého bytu.
Spolupráci s ním bych velmi rád doporučil, poskytuje služby na vysoce profesionální urovni, vždy splnil dohodnuté. Díky jeho zkušenostem se mi podařilo vyhnout různým úskalím realitního trhu. Příjemným překvapením byla připravenost pana Váhaly poskytnout vždy něco navíc. Je s ním radost spolupracovat a budu se na něj rád znovu obracet.
Martin VLČEK
Country Manager Czech Republic and Slovakia
Martin Vlček
Chtěli bychom poděkovat panu Váhalovi za zprostředkování koupi pozemku a za profesionální přístup během celého průběhu převodu nemovitosti. Kdykoliv během potřeby nám vždy dokázal poradit, sám nabídl pomoc a také nás vždy o všem informoval. Za nás můžeme určitě doporučit.
Veronika a Tomáš Mitrengovi
Jednání ohledně koupě bytu ve Studénce bylo bez jakýchkoliv problémů, p. Váhala nás vždy ihned informoval o novinkách v naší věci. Můžeme jen poděkovat a doporučit.
M. Mašková
Opět jsem potřeboval prodat pozemek. I když mne kontaktovali moji známí, prodej jsem přesto svěřil Jirkovi, neboť o jeho profesionalitě jsem již měl osobní zkušenost. Je to puntíčkář každým coulem, což někomu může vadit. Zajistil dokumentaci k inženýrským sítím a věcným břemenům, kterou následně předával zájemcům. S tím jsem se dosud nesetkal, jiní makléři ukázali kupcům jen pozemek a to bylo vše. Jeho píle přispěla k rychlému prodeji pozemku v Ropici. Ještě jednou velké díky.
Pavel z Frýdku
Prodával jsem pozemek ve Veřovicích. Již dříve jsem měl s Jirkou dobrou zkušenost, proto pro mne byla jasná volba ho znovu kontaktovat. Pozemek jsme úspěšně prodali a budu pana Jiřího doporučovat svým známým. Určitě se na něj můžete spolehnout.
Michael
Jednání a spolupráce s p. Váhalou byla vždy příjemná a bezproblémová. Po celou dobu vyřizování naši věci byl milý a ochotný. O všem nás ihned informoval. Veškerá jednání se snažil přizpůsobit našim časovým potřebám. Určitě můžu p. Váhalu a 1. českomoravskou realitní všem doporučit. S pozdravem
Bárová Kateřina
Pana Váhalu znám již velmi dlouho. Když jsem se s ním setkal po dlouhé době, zašli jsme společně na oběd a bavili se, co se u nás událo v poslední době nového. Chystal jsem se prodávat les, který ze zdravotních důvodů již nemůžu obhospodařovat. Našel vhodného kupce a připravil veškerou požadovanou dokumentaci k prodeji. Jen jsem musel podepsat smlouvy a o vše ostatní se již postaral Jirka. Určitě se na něj znovu obrátím, mám ještě jiné nemovitosti, které zvažuji prodat.
Pavel Vrubel
Děkuji tímto panu Jiřímu Váhalovi za rychlý a bezproblémový přístup při zprostředkování koupě nemovitosti. Určitě všem doporučuji jeho služby pro jeho vysoce profesionální nasazení.
Mareček Milan
Jirku Váhalu známe od jeho narození. Po jeho odstěhování z jeho rodné vesnice Petřkovice jsme věděli, že podniká a je velmi šikovný. Jednoho dne se objevil v našem obchůdku a bavili jsme se o tom, co dělá a jak se má. Zmínil se, že změnil obor podnikání a má vlastní realitní kancelář. V té době jsme prodávali pozemek a měli jsme do prosince podepsanou smlouvu s jinou realitkou (realitní makléřka nám řekla, že se pozemky přes zimu nekupují). Proto po jejím vypršení jsme neváhali, domluvili jsme se s Jirkou na spolupráci a do 2 měsíců bylo prodáno. Byli jsme velice překvapeni hladkým průběhem celé transakce. Pokud budeme něco prodávat, je pro nás jasná volba, komu prodej svěříme.
Honza a Irena z Petřkovic
Moc děkuji panu Jiřímu Váhalovi za realizaci prodeje nemovitosti. Vše proběhlo v klidu, rychle a bez jakýchkoliv komplikací. Jednání pana Váhaly bylo vstřícné a profesionální. Jeho rady neocenitelné.
Markéta Vilnerová
Prodávali jsme rekreační chatu v Zádveřicích u Zlína. Dozvěděli jsme se od známých o realitním makléři Jiřím Váhalovi. I přes vzdálenost více než 60 km od jeho kanceláře chatu prodal rychle a k naší velké spokojenosti. I přes nás vyšší věk jsme byli rádi, že jsme se nemuseli o nic starat a přišli jsme podepsat jen kupní smlouvy. Zařídil vše i na úřadě včetně přepisu elektriky.
Pavel a Marie Bambuchovi
Děkuji za spolupráci při prodeji našeho pozemku ve Starojické Lhotě. Byli jsme překvapeni rychlým prodejem našeho pozemku a nachystáním potřebné dokumentace. Stačilo přijet podepsat kupní smlouvy a o nic jiného jsme se nemuseli starat. Těšíme se na případnou spolupráci s Vámi a budeme o Vás mluvit vždy v dobrém.
Manželé Frankovi
Pane Váhalo, chci Vám poděkovat za rychlý prodej mé chatky se zahradou v Šenově u Nového Jičína. Pokud budu někdy potřebovat Vaše služby, s důvěrou se na Vás znovu obrátím.
Josef Skřivánek
Chceme poděkovat panu Váhalovi za prodej našeho bytu. Prodej jsme svěřili více realitním kancelářím, ale způsob prezentace nás následně přesvědčil o tom, že p. Váhala byla dobrá volba. Byt se prodal do měsíce a potom jsme p. Váhalovi svěřili i starost o koupi pozemku pro naše nové bydlení. Vybral nám několik pozemků a my se následně rozhodli, který si vybereme. Zajistil nám informace ohledně možného zasíťování pozemku a zjistil, jestli pozemek není zatížen věcnými břemeny, které by nám mohly komplikovat stavbu domu. Společně jsme taky vybrali stavební firmu a letos již budeme bydlet v novém domě. Vřelé díky.
Manželé Fialovi