• +420 602 732 968

O mně

Žiji a pracuji na Novojičínsku celý život. Z první ruky mám komplexní znalosti celé oblasti, ve které prodávám nemovitosti.

Nechávám se obklopovat místní komunitou a dopřávám si vše, co mi nabízí včetně životního stylu. Jím v místních restauracích, nakupuji v obchodech, piji čaj v místní čajovně a užívám si panorama z místních kopců. Znám místní obyvatele i řadu podnikatelů se kterými spolupracuji.

Objevil jsem svou vášeň pro prodej nemovitostí několik let zpátky, když jsem podnikal. Změnil jsem obor ve kterém jsem řadu let pracoval a začal jsem se věnovat tomu, co mě opravdu baví. Již řadu let mám dobré výsledky ve své profesi a má vášeň mne stále žene kupředu k lepším výsledkům a větší spokojenosti mých klientů.


Po mnoha letech podnikání ve službách mám jasnou představu o významu dobré služby pro zákazníky. Jsem hrdý na to, že poskytuji klientský servis nad rámec očekávání, proto jsem k dispozici pro své klienty 7 dní v týdnu, což mne odlišuje od davu.

V minulosti jsem se již zapojil do prodeje několika milionové vily, přes prodej pozemků a pronájem velkým bytů až po pronájem garsonek.

Zatímco mou specialitou je Nový Jičín a okolí, již jsem prodal nemovitosti po celém okrese. Dokonce i v hlavním městě Praze jsem působil jako makléř s řadou úspěšných obchodů.